ما چکار می‌کنیم

تیم های تخصصی ما تمامی تلاش خود را برای ثبت شرکت شما انجام می دهند.

باتوجه به بروز بودن و تخصصی شدن امور خصوصا امور مربوط به قوانین و نیز ارزش زمان و وقت شما برای تیم ما ، کارشناسان ما در کمترین زمان ممکن و با تسلط و احاطه بر تمام قوانین و مقررات ثبت شرکت ها ، تمام تلاش خود را برای پیگیری و به نتیجه رساندن درخواست های شما با کمترین زمان و هزینه بکار می گیرند .
ثبت شرکت

ثبت انواع شرکت در کمترین زمان ممکن نظیر ثبت شرکت مسئولیت محدود،سهامی خاص و عام، شرکت های تعاونی و تضامنی، نسبی و انجام پلمپ دفاتر برای شرکتها بعد از ثبت و سایر فعالیتهای مربوط به ثبت شرکتها با حداقل هزینه و با رضایت مشتری.

تجربه کاربری

تجربه طولانی ،تخصص در امور و به روز بودن دانش کارشناسان رمز موفقیت ماست.

جدیت در پیگیری امور

تلاش و پیگیری در انجام سریع و دقیق امور افتخار ماست

ما شما را تا رسیدن به هدفتان و راه اندازی شرکتتان  کمک می کنیم .

ترندهای تکنولوژِی
ترندهای تکنولوژِی
همکاری و برنامه ریزی اعضای تیم ثبت و طرح سما در انجام امور مربوط به شرکت شما
پرسنل حرفه‌ای
پرسنل حرفه‌ای
پرسنل حرفه ای ما با توان ،تجربه و تخصص بالا ، برنامه ریزی دقیقی را برای انجام امور شرکت شما طرح ریزی می کنند.

ما تا راه اندازی شرکت ، تعاونی و یا انجام تمامی امور به شرکتتان تا بهره برداری از آن و شروع فعالیت در کنار شما خواهیم ماند .

کارشناسان باتجربه ما در ثبت و طرح سما با دانش و تجربه بالا در زمینه ثبت انواع شرکت ، تعاونی ،کارت بازرگانی ،برند،تنظیم اظهارنامه، انجام تغییرات و … شما را راهنمایی نموده و خواسته های شما را به انجام می رسانند .

چرا ما؟

اعتماد بیش از 670 مشتری به ما

ما با کادر مجرب و با همکاری وکلا و کارشناسان حرفه ای شما را در امور ثبت ، تغییرات، تمدید ، انحلال ،مجامع عمومی ،عادی و فوق العاده، امور مربوط به دارایی ،اخذ کد اقتصادی، مفاصا،اظهارنامه الکترونیکی و سایر امور یاری دهیم.

ثبت شرکت

ثبت انواع شرکت شامل ثبت شرکت مسئولیت محدود،سهامی خاص و عام، شرکت های تعاونی و تضامنی، نسبی و همچنین انجام پلمپ دفاتر برای شرکتها بعد از ثبت، در کمترین زمان با مناسبترین هزینه.

ثبت تغییرات شرکت

انجام امور مربوط به ثبت تغییرات شرکت شامل تغییر آدرس شرکت، ثبت تغییر موضوع فعالیت، تغییر اعضا هیات مدیره، نقل و انتقال سهام شرکت مسئولیت محدود و سهامی خاص، تغییر نام شرکت و افزایش یا کاهش سرمایه توسط کارشناسان متخصص با کمترین هزینه

ثبت برند تجاری

مجـری ثبت برند، ثبت علامت تجاری و لوگو، ثبت تضمینی برند، رفع اخطار اظهارنامه های ثبت برند و ثبت علامت تجاری لوگو در زمان کم و با هزینه مناسب.

کارت بازرگانی

اخذ کارت بازرگانی، مشاوره گرفتن کارت بازرگانی و تمدید کارت بازرگانی، اخذ کد اقتصادی جهت اخذ کارت بازرگانی

ثبت تعاونی

موارد مربوط به ثبت تعاونی

رتبه بندی شرکت ها

موارد مربوط به رتبه بندی شرکتها.

image

تغییرات شرکت

ثبت برند

کارت بازرگانی

ثبت شرکت

ثبت تعاونی

رتبه بندی شرکت